YouTube birçok popüler bir haber kaynağı, ve insanların kimliklerini web üzerinden tüm atılan bir yer haline geldikçe size bir göndermek ne zaman bir şekilde korunmalıdır gibi hissediyorsan bir kişinin kimliğini gizleme yeteneği olsaydı, iyi olurdu video (ve bunu yapan bir düzenleme programı yoktur). YouTube Blog insan hakları örgütü ŞAHİT gelen bir rapora hiçbir video paylaşım sitesi veya donanım üreticisinin şu anda insanların kimliklerini gizlemek için bir yol sunar bulundu nedenle YouTube çalışmaya başladı ve şimdi bir konu yüzüne bulanıklık olabilir .

Ben protesto görüntüleri gibi bir şey için bunu yapmak mümkün olma fikri hoşuma gitti ama sadece video özel hale gelindiğinde bile bir basketbol oyunu bir çocuk karşısında bulanıklık zahmetine neden bilmiyorum. İhtiyaç durumunda Ama, ah, sadece bu nitelikteki herhangi bir teknoloji gibi, var.

  • Video Donanımlar aracı git
  • Ek Özellikler git
  • Blur Tüm Yüzler aşağıdaki Uygula düğmesini tıklayın

Bunun yerine sadece bir yüz bulandırmak için herhangi bir seçenek vermekten daha video tüm yüzleri, bulanıklık amaçlayan çok benziyor. Ama, tüm yüz tanıma bağlı oluyor, çünkü bu yüz tanıma yazılımı daha iyi olur gibi muhtemel bazı iş gerekecektir şey Dolayısıyla araç video kalitesi, açı, aydınlatma, vs nedeniyle bir yüz tanımayacaktır zamanlar vardır. Her zaman bulanıklık (veya bunların yokluğu) beğenmediğiniz video özel yapmak için seçeneğiniz vardır.
Bu yüzden bir görünüm vermek. Herkes Yüzler bulanık düzenleme yazılımına sahip, çünkü YouTube için iyi bir bekçi araçtır. Ben muhtemelen diğerleri kötü irade için, birçok durumda esprili kullanılacaktır eminim, ama en azından, bir video kimliklerini korumak isteyenler çoğunlukla yapabilirsiniz.

“YouTube’un Yüz Bulanıklaştırma Efekti Videodaki kimlikleri koruyun” için 2 yanıt

  1. Orhaan dedi ki:

    cık beğenmedim beni her türlü tanırlar :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*