Adobe Photoshop web için kaydetmek görüntüleri optimize ama bunun ötesine gitmek istiyorum ne görüntüler için minimum boyutalmak isteyen olur geldiğinde çok iyi bir iş yapar?

Resimlerinizi optimize etmek için bir çok nedenden dolayı bu nedenle daha küçük bir görüntü, daha hızlı bir web sayfası, düşük bant genişliği tüketimi anlamına gelir. Aşağıdaki satırlar sana Bunu başarmak yardımcı olacak bazı araçları tanıtacağız.Dreamweaver veya Visualstudio gibi açılması biraz zaman alıyor ve yaa böyle notpead gibi ufak bir şey olsa ama böyle renkli olsa böyle ne bilim açılıp kapansa css’leri fln alayını kendi renklerine alsa notları yeliş gösterse gibi birşey istiyorsanız bunlar tam size göre hemde hepsi ücretsiz!!

DevamıMerhabalar belki biliyorsunuz bu ip ucunu belki bilmiyorsunuz neyse anlatim. Siz okadar kasıyorsunuz html & css ölüp bitiyorsunuz süper site Chrome, Firefox, Safari Explorer (8-9) vb. gibi modern tarayıcılar ile giriyorsunuz site taş gibi. Ama kıl insanın teki geliyor explorer 6 ile hatta 5 ile girende var onlara birşey bile diyemiyorum, Neyse biz siteye ufacık ekliyecegimiz bir kod ile explorer 6 ile girenlere bir uyarı verebilyoruz.

Devamı